Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GİRNE KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR
18 Nisan 2011 Pazartesi Saat 14:47

GİRNE KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ)’nün Girne Belediyesi, bölge otelleri, sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşların da verdiği destekle düzenlediği 1. Girne Turizm ve Kültür Festivali’ndeki fotoğraf yarışmasının sergisi Çarşamba

Lefkoşa, 18 Nisan 11 (T.A.K): Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ)’nün Girne Belediyesi, bölge otelleri, sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruluşların da verdiği destekle düzenlediği 1. Girne Turizm ve Kültür Festivali’ndeki fotoğraf yarışmasının sergisi Çarşamba günü açılıyor.

GAÜ’den yapılan açıklamaya göre, Yabani Çiçekler ve Yaban Hayat, Tarihi Yerler ve En İyi Girne ana başlığı altında 3 farklı kategoride 331 fotoğrafın jüri tarafından değerlendirildiği “Girne ve Turizm” temalı fotoğraf yarışmasının sergisi, GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de saat 12.00’de açılacak.

Musa Kayra, Buket Özatay ile Hikmet Uluçam’ın oluşturduğu jüri tarafından ödüle layık görülen eserler ise, 21 Nisan Perşembe günü saat 15.00’te GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs Uluslararası Kongre Merkezi Spectrum Hall’de gerçekleşecek festival kapanış töreninde açıklanacak.

(AK/HA) FOTOĞRAFLI

Bu haber toplam 13171 defa okunmuştur
GİRNE KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans