Künye

İmtiyaz Sahibi

Doğru Ajans Reklam ve İnternet Hizmetleri 
www.dogruajans.com
0452 222 6060


Genel Yayın Yönetmeni

Levent Güven

levent@kktcmedya.com


Yayın Koordinatörü

Selda Atcı

selda@kktcmedya.com

Haber Sorumlusu

Hakan Demir

hakan@kktcmedya.com


Editörler

Mehmet Akdağ

mehmet@kktcmedya.com

Ümit Sever

umit@kktcmedya.com

Ahmet Dinler

ahmet@kktcmedya.com


Hukuk Danışmanı

Av. Ayşe Kaya


Web Koordinasyon

Cyprus Tekno İnternet ve Bilişim Hizmetleri

http://www.cyprustekno.com


Reklam İletişim:

reklam@kktcmedya.com

E-mail:

info@kktcmedya.com

 

 

www.kktcmedya.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur

KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans