Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gaü Akdeniz söyleşileri devam ediyor
07 Ocak 2015 Çarşamba Saat 08:53

Gaü Akdeniz söyleşileri devam ediyor

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Akdeniz geneli ve Kıbrıs özelinde iletişim kodlarının çözümlenmesinin amaçlandığı “Akdeniz Söyleşileri” etkinlik dizisine devam ediyor.

GAÜ İletişim Fakültesi ve Kıbrıs Araştırmaları Merkezi’nin işbirliği ile düzenlenen “Akdeniz Söyleşileri”nin dördüncüsü yarın saat 15.00’te GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Girne Kampus Milenyum Senato Konferans Salonu’nda gerçekleşiyor. Her Çarşamba farklı konunun ele alındığı Akdeniz Söyleşileri bu hafta“Kıbrıs Basın Tarihi” üzerine gerçekleşecek.


Eski Kıbrıs Gazetelerinin ele alınacağı söyleşinin konuşmacıları GAÜ Rektör Yardımcısı ve Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Oğuz Karakartal ve Araştırmacı- Yazar  Harid Fedai olacak.


“Bahar dönemiyle birlikte Akdeniz Söyleşilerimize devam edeceğiz” diyen Doç.Dr.Elif Asude Tunca, “Akdeniz’e ve Kıbrıs’a ait söyleyecek sözü, paylaşacak görüşü olan herkesi” etkinliklerine beklediklerini ifade etti.


Ayrıca, Girne Amerikan Üniversitesi’nin 30. Kuruluş Yılı çerçevesinde düzenlenen “Akdeniz Söyleşileri” ile iletişim bilimi perspektifinden Akdeniz geneli ve Kıbrıs özelinde iletişimin yapısı ve kodlarının ortaya konması hedeflendiği bildirilirken, GAÜ-KAM ve İletişim Fakültesi işbirliği ile gerçekleştirilen etkinliklerin halka açık olarak düzenlendiği vurgulandı.

Bu haber toplam 1813 defa okunmuştur
Gaü Akdeniz söyleşileri devam ediyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans