Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sucuoğlu, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı
03 Haziran 2019 Pazartesi Saat 13:44

Sucuoğlu, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Faiz Sucuoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bakan Sucuoğlu’nun mesajı şu şekilde: ‘‘Bayramlar, insanlarımız arasında sevinç, coşku ve mutluluğun paylaşıldığı, dil, din,

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Faiz Sucuoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bakan Sucuoğlu’nun mesajı şu şekilde:

‘‘Bayramlar, insanlarımız arasında sevinç, coşku ve mutluluğun paylaşıldığı, dil, din, renk ve kültür ayrımı gözetmeksizin, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, kardeşliğimizin gelişmesine, yardımlaşma ve dayanışmanın artmasına katkı sağlayan müstesna günlerdir.

Bayramları, toplumsal barış ve huzurumuzun sağlanmasında bir fırsat olarak görmeli; küçükleri sevindirmek, büyükleri ziyaret etmek, yaşlılara, engellilere ve çocuklara kucak açmak için en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olarak; çalışanlarımız, engellilerimiz, yaşlılarımız ve çocuklarımız başta olmak üzere toplumumuzun her kesiminin en çağdaş ve kaliteli hizmete ulaşabilmesi amacıyla , hayata geçireceğimiz projelerle üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye gayret edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm halkımızın Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.’’

Bu haber toplam 1194 defa okunmuştur
Sucuoğlu, Ramazan Bayramı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans