Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ekonomi Sanayi ve Ticaret Bakanlığına TSE Belgesi
12 Ocak 2016 Salı Saat 22:07

Ekonomi Sanayi ve Ticaret Bakanlığına TSE Belgesi

Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’na Türk Standartları Enstitüsü’nden kalite belgesi ve müşteri memnuniyeti belgesi verildi

Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı vatandaşlara daha iyi hizmet sunmak için kamudaki hizmet kalitesini artırmak amacıyla kalite yönetim sistemi ve vatandaş memnuniyeti yönetim sistemlerini bakanlıkta başarı ile uygulamaya başlamasının ardından, Türk Standartları Enstitüsü tarafından TS EN ISO 9001 Kalite Belgesi ve TS 10002 Müşteri Memnuniyeti Belgesi almaya hak kazandı.

Konuşmaların ardından Türk Standartları Enstitüsü KKTC Temsilcisi Kemal Kızıltan, Ekonomi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Emin Bilgen’e belgeleri ve TSE bayrağını verdi.

Ekonomi Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Emin Bilgen, standartların bir ülkenin gelişmesini ve ilerlemesini sağlayan ekonominin en önemli unsurlarından birisi olduğuna dikkat çekti.
Türk Standartları Enstitüsü KKTC Temsilcisi Kemal Kızıltan da, “Müşteri memnuniyeti ve sürekli iyileştirme sağlama adına Ekonomi, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın vermiş olduğu hizmetlerin kalitesi tescillenmiştir. Diğer bakanlıklara da bu konuda her türlü desteği KKTC TSE Temsilciliği olarak vermeye hazırız” dedi.

Bu haber toplam 1757 defa okunmuştur
Ekonomi Sanayi ve Ticaret Bakanlığına TSE Belgesi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans