Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güney Kıbrıs’Ta Balık Avlamaya Giden Baba Oğuldan Biri Ölü Bulundu
12 Ocak 2016 Salı Saat 13:40

Güney Kıbrıs’Ta Balık Avlamaya Giden Baba Oğuldan Biri Ölü Bulundu

Balık avlamak üzere dün öğleden sonra Dikelya İngiliz üs bölgesinde, (Pile yakınlarında) Ksilofagu Burnu’na giden ve bir daha haber alınamayan iki kişiden biri ölü bulundu. Kayıp balıkçıların 65 ve 39 yaşındaki baba ve oğul olduğu

DÜNDEN BERİDİR YÜRÜTÜLEN ARAMALAR SONUCU OĞUL DENİZDE ÖLÜ BULUNDU, BABA ARANIYOR

Lefkoşa, 4 Ocak 16 : Balık avlamak üzere dün öğleden sonra Dikelya İngiliz üs bölgesinde, Ksilofagu Burnu’na giden ve bir daha haber alınamayan iki kişiden biri ölü bulundu. Kayıp balıkçıların 65 ve 39 yaşındaki baba ve oğul olduğu haber verildi.

Rum radyosu kayıp balıkçılardan oğlun cesedinin bugün saat 10.00 sularında denizde bulunduğunu, babayı arama çalışmalarının ise devam ettiğini duyurdu.

Dün gece saat 23.20 itibarıyla başlatılan arama çalışmaları sonucunda gönüllü dalgıç tarafından ulaşılan cesedin, kötü hava şartlarından dolayı denizden çıkartılamadığı, deniz polisine bağlı sürat botunun bölgeye gitmesinin beklendiği haber verildi.

Kayıp balıkçıları arama çalışmalarının, bölgenin üs bölgesi dahilinde olması nedeniyle Dikelya üs polisinin işbirliğiyle Rum polisi, EMAK RMMO’ya bağlı SAT timi dalgıçları ve deniz polisi tarafından yürütülüyor.

Bu haber toplam 14136 defa okunmuştur
Güney Kıbrıs’Ta Balık Avlamaya Giden Baba Oğuldan Biri Ölü Bulundu Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans