Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
LAU de sağlık ve rehabilitasyon merkezi
24 Şubat 2012 Cuma Saat 18:07

LAU de sağlık ve rehabilitasyon merkezi

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) ile Hasan Şakir Limited Şirketi arasında, LAÜ Kampüs’üne yapılacak Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi için sözleşme imzalandı.

Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) ile Hasan Şakir Limited Şirketi arasında, LAÜ Kampüs’üne yapılacak Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi için sözleşme imzalandı.


LAÜ’den yapılan açıklamaya göre, sözleşmeye; LAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Bülend Göksel, LAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Zafer ve Hasan Şakir Limited Şirketi Genel Direktörü Aydın Amca imza koydu.


İmza sonrasında konuşma yapan rektör Göksel, böylesi bir sağlık merkezinin üniversitede yapılmasının kendilerini gururlandırdığını ve sağlık merkezi sayesinde öğrencilerin sağlık sorunlarıyla daha yakından ilgilenebileceklerini söyledi.


Göksel, bu merkezin yapımını gerçekleştirdiği için TC Lefkoşa Büyükelçiliği ve TC Yardım Heyeti’ne teşekkür etti.


ZAFER


LAÜ Mütevelli Heyeti Başkanı Mehmet Zafer de, özellikle üniversitede fiziksel bir sağlık merkezinin açılacak olmasının son derece önemli olduğunu ve böyle bir merkezin açılacak olmasının hem öğrencileri hem de kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

AMCA


Hasan Şakir Limited Şirketi Genel Direktörü Aydın Amca ise konuşmasında, böyle bir projeyi üstlendikleri için son derece gururlu olduklarını dile getirdi ve merkezin hem kendileri hem de LAÜ ailesi için hayırlı olmasını diledi.


Sağlık merkezinde giriş holü, servis çekirdeği, ıslak hacimler, çay ocağı, kayıt - danışma, yönetici odası, muayene odaları, fizik - tedavi odası, revir ve ilk yardım odası, terapi odaları, rehber hoca ve psikologlar için ofisler yer alacak. Mart ayında temelleri atılacak olan binanın yaklaşık 8 ay sonra hizmete girmesi planlanıyor.

Bu haber toplam 1879 defa okunmuştur
LAU de sağlık ve rehabilitasyon merkezi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans