Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Kamagra jel nedir ve kullanımı
17 Eylül 2019 Salı Saat 16:05

Kamagra jel nedir ve kullanımı

Kamagra jel nedir etkiler ve kullanışı nereden satın alabilirsiniz. Sizde orjinal kamagra jel için mutlaka okuyunuz.

Kamagra Jel Nedir ?

Kamagra Jel Amerika'da FDA tarafından onaylanan, penis dokularında kan dolaşımını arttırıp maksimum ereksiyon sağlayan sildenafil'in yeni formülüdür. Bir diğer adı Kamagra Oral Jel olarak da geçmektedir. Sevişme aktivitesinden önce poşet içindeki kamagra oral jel'i bir kaşığın içine sıkıp ya da direk ağızdan emerek kullandığınızda sevişme isteği arttırarak erkeklerin güvenini tazeler.

Hemen-hemen çoğu ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de erkekler'in en önemli problemi olan erken boşalma (erken orgazm) ve cinsel yönden isteksizlik, fertleri cinsel ilişkileri sırasında olabildiğince etkisiz ve sıkıntılı durumlara sokmaktadır. Aynı zamanda kendilerine olan güveni de sarsmaktadır. Bu problem sağlıklı cinsel ilişkiyi kurmak isteyen erkek ve kadınların başlıca problemlerinden biri haline dönüşmüştür.

Çoğu bilim adamları bu problemi çözmek için büyük uğraşlar sonucu piyasaya birçok cinsel içerikli ürünler sürülmüştür. Fakat, pazara sürülen bu ürünlerin içerik olarak genelde kimyasallardan oluşması ve kullanımı açısından da baya zor oluşu nedeniyle tercih edilmemektedirler.

Kamagranın etkileşim süresinin uzun olması ve ayrıca kolay kullanıldığı için bireylerin bir numaralı tercih sebebidir. Jel-kıvamıyla 7 çeşit aroma içermektedir. İster içeceklerle ister emiş yöntemiyle kullanabilirsiniz. Etkisi 48 saat süresince devam eder. Kamagra Jel'in en büyük özelliklerinden biri de hem erkekler hem-de kadınlar için uygun olmasıdır. Çoğu kimselerin Kamagralı jelin tercih etmelerinin sebebi sex sırasında hem erkeklere hem_de bayanlara azami haz vererek doyumu en-üst derecede yaşamalarını sağlamasıdır.

İktidarsızlık çeken bireylerde olağanüstü sonuçlar göstermiştir. Bu jeli sistemli bir şekilde kullandıklarında erkeklerde cinsi organ sertliği ve erken-boşalma gibi problemleri ortadan kaldırır. Etkili özellikleri ve içinde bulunan bitki-özleri karışımlarından dolayı yan-etki göstermeden büyük performans-desteği sağlamaktadır. Bazı bireylerde geçici baş-ağrısı yapabilir. Ancak bu durumla çok nadiren karşılaşılır. Seksüel-ilişkiye ön hazırlık sırasında etkileşim gösterip sex isteğini arttırır. İlişki sırasında ereksiyonun süresini daha-da uzatır.

Etkileri

Bu meyve aromalı jeller unisex yani hem baylar hem de bayanlar içindir. Jel-kıvamında olduğundan kana karışması kısa sürer, yutma problemi yaratmaz, etkisi 48saat boyunca sürer, her an sizi sex ilişkisine hazır tutar ve her türlü içecekle birlikte kullanılabilir.

Erkeklerde Etkisi

 1. Cinsel kuvveti olağanüstü arttırır,
 2. Erken_boşalma problemini yok eder,
 3. Sevişme aktivitesi sayısını artırır,
 4. Dikleşme ve sertleşmeyi maksimum çıkartır,
 5. Damarları genişlettiğinden, daha fazla irilik ve kalınlık sağlar,
 6. Seksüel birleşmedeki stresi, korkuyu ve tedirginliği yokeder.
 7. Erkeğin kendine olan güvenini arttırır.
 8. En üst düzey seksualite sağladığından partnerinizi daha da mutlu etmenize yardımcıdır.

Bayanlarda Etkisi

 1. Uyarıcı özelliğinden dolayı seksüel arzu verir,
 2. Partnerinize karşı olan arzulu isteğinizi arttırır,
 3. Şehvetlendirici etki sağlayarak maksimum zevk almanıza yardımcı,
 4. Seksüel ilişkiye hazırlar,
 5. Afrodizyak etkisi mevcüttur.

Kullanılışı

Poşet içerisindeki jeli kaşığa sıkıp yada direk ağız yoluyla emilerek kullanılmaktadır. Üstelik isteyenler; meyve suyuyla karışım yaparak da rahatça kullanabilirer.
Kamagra-Jel 100mg ve yedi adet 5gr'lık paketlerden oluşmaktadır. Her paket tek kullanımlıktır.

Bu haber toplam 14827 defa okunmuştur
Kamagra jel nedir ve kullanımı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2021 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans