Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Oğuz: Balıkçıların Her Zaman Yanındayız
13 Eylül 2019 Cuma Saat 12:57

Oğuz: Balıkçıların Her Zaman Yanındayız

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Dursun Oğuz, Yedidalga’da bulunan Şehit Salih Hüseyin askeri limanın iyileştirilmesi ilgili yürütülen çalışmaları inceledi.

Geçtiğimiz ay limanı ziyaret eden Bakan Oğuz, sözkonusu limanın iyileştirilme çalışmalarının en erken zamanda başlatılması yönünde talimat vermişti.

Bakan Oğuz’a incelemeler sırasında, Sahil Güvenlik Komutanı Mehmet Sevgüm, Hayvancılık Dairesi Müdürü Gönen Vurana, Patlayıcı Maddeler Müfettişi Ali Akgürcü, Bakanlık yetkilileri ve Yedidalga Balıkçılar Birliği üyeleri eşlik etti.

Bakan Oğuz, bugün limana yapmış olduğu ziyarette, limanda son gelinen aşamayı yetkililerle birlikte değerlendirdi. Bakan Oğuz, limanın iyileştirilmesi çalışmalarını yakından takip ettiğini, önümüzdeki günlerde de son durumu görmek için yeniden limana geleceğini belirtti.

Bakan Oğuz, her zaman balıkçıların yanında olduklarını söyleyerek, balıkçılıkla ilgili tüzükleri, mevzuat ve yasal düzenlemeleri yaparak, sorunların çözümü için çalışacaklarını belirtti.

Balıkçılık sektörünü cazip hale getirmek istediklerini anlatan Bakan Oğuz, bu doğrultuda planlamaların hazırlandığını, gerek teşviklendirme gerekse altyapı konularında yardımların yapılacağını kaydetti.

Bu haber toplam 1395 defa okunmuştur
Oğuz: Balıkçıların Her Zaman Yanındayız Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans