Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İtl, Sadıkoğlu’Na Teşekkür Etti
24 Haziran 2019 Pazartesi Saat 14:39

İtl, Sadıkoğlu’Na Teşekkür Etti

İskele Ticaret Lisesi (İTL) KKTC Cumhurbaşkanlığı Temiz Düşün Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi kapsamında düzenlenen Kalıcı Etki Proje Yarışması’nda dereceye girdi. 26 proje içerisinden “Kalıcı Etki Ödülü” kategorisin

İskele Ticaret Lisesi KKTC Cumhurbaşkanlığı Temiz Düşün Çevre Temizliği ve Çevre Koruma Projesi kapsamında düzenlenen Kalıcı Etki Proje Yarışması’nda dereceye girdi. 26 proje içerisinden “Kalıcı Etki Ödülü” kategorisinde, “Sağlıklı Yaşam İçin Temiz Çevre” projesiyle yarışmaya katılan İskele Ticaret Lisesi 2.’lik ödülüne layık görüldü. Cumhurbaşkanlığı’nda düzenlenen törenle ödülünü alan İTL, yarışmada kendilerine vermiş olduğu maddi ve manevi katkıdan ötürü İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’nu ziyaret etti.

İskele Belediyesi eğitimde gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Bölgedeki tüm okullara imkanlar el verdiğince destek olan İskele Belediyesi, İTL’nin aldığı 2.’lik ödülüyle büyük mutluluk yaşadı. İskele Ticaret Lisesi Müdürü Abdüllatif Tepe, KKTC Cumhurbaşkanlığı tarafından düzenlenen Kalıcı Etki Proje Yarışması’nda aldıkları derecenin heyecanını ve mutluluğunu İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ile paylaştılar. Başkan Sadıkoğlu’nu makamında ziyaret eden Okul Müdürü Abdullatif Tepe’ye Müdür Yardımcısı Anıl Özgürün, Proje Sorumluları Fatma Ceylan ve Ülkü Tuğutlu ile Proje Ekibinden İbrahim Göksu eşlik etti.

Projelerine katkıda bulunan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu’na teşekkür eden Abdullatif Tepe, İskele Ticaret Lisesi olarak bir ilke imza attıklarını, eğitimin bir parçasının da farkındalık yaratmak olduğu düşüncesinden hareket ile bu projeyi başlattıklarını söyledi.

Bu haber toplam 1362 defa okunmuştur
İtl, Sadıkoğlu’Na Teşekkür Etti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans