Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türk-Sen,görev Şehitlerinden Nihad Elmas’ı Yarın Anıyor
19 Haziran 2019 Çarşamba Saat 11:04

Türk-Sen,görev Şehitlerinden Nihad Elmas’ı Yarın Anıyor

Türk-Sen, merhum Nihad Elmas’ı sekizinci ölüm yıl dönümünde yarın saat 10:00 da Lefkoşa kabristanlığındaki mezarı başında anacak. Türk-Sen Başkanı Arslan Bıçaklı yaptığı yazılı açıklamada, Türk-Sen’de çok uzun yıllar Ge

Türk-Sen, merhum Nihad Elmas’ı sekizinci ölüm yıl dönümünde yarın saat 10:00 da Lefkoşa kabristanlığındaki mezarı başında anacak.

Türk-Sen Başkanı Arslan Bıçaklı yaptığı yazılı açıklamada, Türk-Sen’de çok uzun yıllar Genel Başkan Vekilliği ve Dışılişkiler Sorumluluğu görevlerinde bulunan Nihad Elmas’ı sekiz yıl önce görevi başında kaybettiklerini anımsattı.

Görevde olduğu sürece kendine has çalışma disipliniyle Türk-Sen Federasyonuna ve emek sınıfına gerek yurt içinde gerekse yurt dışında çok büyük hizmetlerde bulunan Nihat Elmas’ın, 20 Haziran 2011 tarihinde görevi başında aniden rahatsızlanarak hayatını kaybettiğini söyleyen Bıçaklı, “Görev şehidi olarak andığımız merhum Nihad Elmas’ı sekizinci ölüm yılı olan 20 Haziran 2019 tarihinde Perşembe günü saat 10:00’da Lefkoşa kabristanlığında mezarı başında ailesi ve tüm sevenleri ile birlikte anacağız” dedi.

Bu haber toplam 1731 defa okunmuştur
Türk-Sen,görev Şehitlerinden Nihad Elmas’ı Yarın Anıyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans