Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Barnier: Mümkün Olan Tek Anlaşma Masada
15 Haziran 2019 Cumartesi Saat 12:52

Barnier: Mümkün Olan Tek Anlaşma Masada

Avrupa Birliği  Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier, Brexit süreci üzerine müzakere edilebilecek tek anlaşmanın İngiltere’nin istifa eden Başbakanı Theresa May tarafından AB’ye sunulan anlaşma olduğunu söyledi. AB Brexit Başmüzaker

Avrupa Birliği  Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier, Brexit süreci üzerine müzakere edilebilecek tek anlaşmanın İngiltere’nin istifa eden Başbakanı Theresa May tarafından AB’ye sunulan anlaşma olduğunu söyledi.

AB Brexit Başmüzakerecisi Michel Barnier, Brexit süreci hakkında açıklamada bulundu.

Paris’te düzenlenen bir toplantıda konuşan Barnier, düzenli bir geri çekilme için mümkün olan tek anlaşmanın İngiltere’nin istifa eden Başbakanı Theresa May tarafından Brüksel’de müzakere edilen geri çekilme anlaşması olduğunu açıkladı.

Barnier, “Bir kez daha sakince tekrar ediyorum ki Birleşik Krallık hala Avrupa Birliği’nden ayrılmak istiyor. Bu yüzden masada olan anlaşma, düzenli bir geri çekilme için mümkün olan tek anlaşma. Burası bizim olduğumuz yer. Londra yeni bir başbakan arıyor. Yeni başbakanın bize söyleyeceği şeyleri bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Brexit’in kaybedilen bir müzakere olduğuna dikkat çeken Barnier , “Brexit’in paradoksu, kıtamızın bir araya gelmekten ziyade yalnız olmayı seçtiğini bir o kadar da zorlukla karşı karşıya kaldığını gösterecek” dedi.

Bu haber toplam 196 defa okunmuştur
Barnier: Mümkün Olan Tek Anlaşma Masada Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans