Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençler Kıbrıs’In Geleceğini Konuşacak
05 Aralık 2018 Çarşamba Saat 19:16

Gençler Kıbrıs’In Geleceğini Konuşacak

Türkçe ve Yunanca dahil olmak üzere otuz farklı dilde yayın yapan Alman Deutsche Welle medya kuruluşu, Yenidüzen ve Politis gazeteleri ile birlikte, iki Kıbrıslı Rum ile iki Kıbrıslı Türk genci Kıbrıs’ın geleceğinin tartışılacağı

Türkçe ve Yunanca dahil olmak üzere otuz farklı dilde yayın yapan Alman Deutsche Welle medya kuruluşu, Yenidüzen ve Politis gazeteleri ile birlikte, iki Kıbrıslı Rum ile iki Kıbrıslı Türk genci Kıbrıs’ın geleceğinin tartışılacağı panelde bir araya getiriyor.

7 Aralık 2018 Cuma günü saat 17:00’de, Lefkoşa’nın güneyinde, Lokmacı/Ledra Caddesi paralelindeki Vasiliou Voulgaroktonou Sokak’ta yer alan POLİTİS gazetesi binasının zemin katında gerçekleşecek olan etkinlik, Deutsche Welle temsilcisinin açılış konuşması ile başlayacak.

Gençlerin soruları yanıtlayacağı panelde, izleyicilern de tartışmaya katkı koyabilecek.

Öğrencilere ve gençlere açık olarak düzenlenecek panelde, katılımcılara Kıbrıs’ın mevcut durumu ve çözüm ya da çözümsüzlük koşullarında adanın geleceğini tartışma imkanı verilecek.

Paneli izleyenler çoğu kez siyasi tartışmaların dışında bırakılan bu yaş grubunu dinleme ve anlama imkanı da sağlanacak.
Panelin ardından “The Handmade Band” grubu ve JohnPicpas & UncleMete eşliğinde gençler için eğlence düzenlenerek, ikramda bulunulacak.
Panele, Politis ve Yenidüzen gazetelerinin yanısıra Deutsche Welle’den yetkililer de katılacak.

Bu haber toplam 1132 defa okunmuştur
Gençler Kıbrıs’In Geleceğini Konuşacak Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans