Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Annelere Özel Badminton
11 Mayıs 2018 Cuma Saat 09:17

Annelere Özel Badminton

Badminton Federasyonu Sosyal Sorumluluk Projesi altında geçen yıl ilk defa düzenlediği “Anneler Günü” ne özel “Annem İle Bir Takımız” badminton organizasyonunun ikincisini düzenliyor. Federasyon başkanı Fırat Deniz, yaptığı bası

Badminton Federasyonu Sosyal Sorumluluk Projesi altında geçen yıl ilk defa düzenlediği “Anneler Günü” ne özel “Annem İle Bir Takımız” badminton organizasyonunun ikincisini düzenliyor.

Federasyon başkanı Fırat Deniz, yaptığı basın açıklamasında bu gibi organizasyonların çok önemli olduğunu,  çocukların yaptıkları spora aile fertlerinin de dahil olmasının çocukların performansını ve ilgisini daha da artıracağını, spora kazandırdıkları ve kazandıracakları her çocuğun kendileri için çok önemli olduğunu,  sadece badminton oynayan değil, oynamayı düşünen çocukları da anneleriyle birlikte bu organizasyona katılmaya beklediklerini söyledi. Federasyonun bu gibi organizasyonları yapmaya devam edeceğini belirten Deniz “Annem İle Bir Takımız” organizasyonuna katılacak olan annelerin ve çocukların yarın, Atatürk Spor Salonu’nda, saat 13.00’ te hazır olmaları gerektiğini belirtti.

Bu haber toplam 1180 defa okunmuştur
Annelere Özel Badminton Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans