Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fogem “müziğin Ritmi”ni Tutacak
10 Mayıs 2018 Perşembe Saat 15:03

Fogem “müziğin Ritmi”ni Tutacak

11,12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Müziğin Ritmi FOGEM ile yakalanıyor. FOGEM Basın sorumlusunun verdiği bilgiye göre, bu yıl 4’üncüsü olan Atölye Çalışmasını, Tire Halk Eğitimi Merkezi Ritim ve Perkusyon Eğitmeni, Barış Kopile 11,12 ve

11,12 ve 13 Mayıs tarihlerinde Müziğin Ritmi FOGEM ile yakalanıyor.

FOGEM Basın sorumlusunun verdiği bilgiye göre, bu yıl 4’üncüsü olan Atölye Çalışmasını, Tire Halk Eğitimi Merkezi Ritim ve Perkusyon Eğitmeni, Barış Kopile 11,12 ve 13 Mayıs Tarihlerinde FOGEM dernek binasında saat 20:00’de gerçekleşecek.

Son 3 yıldır çeşitli konularda atölye çalışmaları organize eden FOGEM bu yıl da ritim çalışmaları için atölye çalışması düzenliyor.

İzmir Bölgesi eğitmenlerinden, Barış Kop ‘un eğitmen olarak görev yapacağı bu çalışmalar üç gün sürecek. Katılımcıların atölye çalışmalarında aldığı eğitim sonucunda FOGEM önümüzdeki yıllarda ilginç bazı ritim projeleri hayat geçirmeyi düşünüyor.

Müziğin, ritmin ve dansın bir arada olacağı projenin ilk adımı olacak olan bu çalışma FOGEM üyeleri ve müziğe merak salmış eğitimciler arasında merakla bekleniyor.

Bu haber toplam 1183 defa okunmuştur
Fogem “müziğin Ritmi”ni Tutacak Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans