Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İlgililer, Tumburi Ve Yıldırım Şampiyon
07 Mayıs 2018 Pazartesi Saat 09:27

İlgililer, Tumburi Ve Yıldırım Şampiyon

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB)Gençlik ve Spor Festivali’nin açılış etkinliği olan Satranç Turnuvası geçtiğimiz gün gerçekleştirildi. Lefkoşa Satranç Derneği(LSD) organizasyonu ve LTB ile LTB Spor Kulübü sponsorluğunda gerçekleştiri

Lefkoşa Türk Belediyesi Gençlik ve Spor Festivali’nin açılış etkinliği olan Satranç Turnuvası geçtiğimiz gün gerçekleştirildi.

Lefkoşa Satranç Derneği organizasyonu ve LTB ile LTB Spor Kulübü sponsorluğunda gerçekleştirilen ve Minikler, Yıldızlar ve Küçükler olmak üzere İsviçre Sistemine göre 3 kategoride düzenlenen turnuva ödül töreni ile sona ererken LTB Asbaşkanı ve LTB Spor Kulübü Asbaşkanı Akın Aktunç ile LTB Meclis üyesi ve Spor Kulübü yöneticisi Bülent Çıraklı da törene katılarak dereceye girenlere ödüllerini takdim etti.

Kuzey Kıbrıs’ın tüm bölgelerinden 3 kategoride toplam 100 sporcunun katıldığı ve LSD hakemleri tarafından yönetilen turnuvayı Yıldızlarda Kemal Yıldırım, Küçüklerde Emir Tumburi ve Miniklerde Bertuğ İlgililer 1. tamamladı.

LTB’nin düzenlediği satranç turnuvaları içerisindeki rekor katılım sayısı olarak da kayıtlara geçen LTB Gençlik ve Spor Festivali Satranç Turnuvası’nda katılan tüm sporculara katılım belgesi verilirken LSD Eğitim Sorumlusu Haluk Ramon Selçuk ve LTB adına organizasyonu yürüten Özkan Bardak belgeleri çocuklara takdim etti.

 

Bu haber toplam 1180 defa okunmuştur
İlgililer, Tumburi Ve Yıldırım Şampiyon Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans