Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özersay:gürdallı’Nın Tak Müdürlüğü  Hukuka Ve Liyakata Uygundur
11 Nisan 2018 Çarşamba Saat 08:41

Özersay:gürdallı’Nın Tak Müdürlüğü Hukuka Ve Liyakata Uygundur

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, TAK Müdürü Fehmi Gürdallı’nın atamasının hukuka ve liyakata uygun olmadığı iddialarını yanıtladı. Özersay, Gürdallı’nın atamasının hukuka uygun olduğu gibi eğitimi

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, TAK Müdürü Fehmi Gürdallı’nın atamasının hukuka ve liyakata uygun olmadığı iddialarını yanıtladı.

Özersay, Gürdallı’nın atamasının hukuka uygun olduğu gibi eğitimi ve iş tecrübesi açısından da liyakat sahibi olduğunu söyledi.

Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Tak müdürü Fehmi Gürallı’nın atanması öncesinde diğer atamalarda olduğu gibi önce Başsavcılıktan görüş istediğini, bu atamanın hukuka uygun olduğu yönünde yazılı görüş aldıktan sonra da atamayı yaptığını kaydetti.

Özersay, “bu alanda eğitim görmüş olan Gürdallı, son 16 yıldır önce NTV daha sonra ise Haber Türk’te habercilik alanında yönetici pozisyonunda çalışmış bir vatandaşımızdır, bu memlketin evladıdır. Gerek eğitimi gerekse iş tecrübesi itibariyle bu görev açısınsdan liyakat sahibidir” dedi.

Bu haber toplam 1153 defa okunmuştur
Özersay:gürdallı’Nın Tak Müdürlüğü Hukuka Ve Liyakata Uygundur Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans