Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Vücut Geliştirme Sporu” Söyleşisi Yapıldı
10 Nisan 2018 Salı Saat 11:24

“Vücut Geliştirme Sporu” Söyleşisi Yapıldı

Türkiye milli takım sporcuları Fatih Ceylan,  vücut geliştirme sporcularının antrenman periyodlarını düzenlerken nelere dikkat etmeleri konularında bilgi verdi. Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Ok

Türkiye milli takım sporcuları Fatih Ceylan,  vücut geliştirme sporcularının antrenman periyodlarını düzenlerken nelere dikkat etmeleri konularında bilgi verdi.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’nun düzenlediği Vücut Geliştirme Sporu söyleşisi geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Üniversitenin “Sorumluluk Projesi” kapsamında organize ettiği ve Ömer Gültekin Konferans Salonu’nda yapılan söyleşide Türkiye milli sporcularından Fatih Ceylan ile Mustafa Yıldız konuşmacı olarak yer aldı.

Yıldız antrenman periyodları hakkında konuştu

Türkiye milli takım sporcuları Fatih Ceylan ve Mustafa Yıldız katıldığı söyleşide konuşan Fatih Ceylan, vücut geliştirme sporcularının antrenman periyodlarını düzenlerken nelere dikkat etmeleri konularında bilgi verdi. Yıldız, ayrıca diyet döneminde nasıl beslenildiği, bir profesyonel sporcunun günlük hayatının nasıl olduğu ve olması gerektiği konularında katılımcılara tecrübelerini ve bilgilerini aktardı.

Bu haber toplam 1116 defa okunmuştur
“Vücut Geliştirme Sporu” Söyleşisi Yapıldı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans