Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Atatürkçü Yaşam Derneği, Brtk Müdürü Meryem Özkurt’U Ziyaret Etti
10 Nisan 2018 Salı Saat 11:22

Atatürkçü Yaşam Derneği, Brtk Müdürü Meryem Özkurt’U Ziyaret Etti

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Meryem Özkurt, Atatürkçü Yaşam Derneği (AYD) Genel Başkanı Ahmet İşcan ve Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahim Türkmen’i kabul etti. Dernek Genel Başkanı Ahmet İşcan, çağdaş yaşamın en belir

Bayrak Radyo Televizyon Kurumu Müdürü Meryem Özkurt, Atatürkçü Yaşam Derneği Genel Başkanı Ahmet İşcan ve Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahim Türkmen’i kabul etti.

Dernek Genel Başkanı Ahmet İşcan, çağdaş yaşamın en belirgin özelliği olan ve özellik Atatürk’ün de öğütlediği kadınların en az erkekler kadar yaşamın her alanında olması gerektiğinin en büyük örneklerinden birinin BRTK müdürü Meryem Özkurt olduğunu söyleyerek, bu konuda duydukları mutluluğu dile getirdi.

Dernek olarak kurumsal varlıklarını ileriye taşımak adına çalışmalar yaptıklarını da söyleyen İşcan, önümüzdeki dönemde yapılacak etkinlikler hakkında da bilgi verdi.

BRTK Müdürü Meryem Özkurt da, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, BRT’nin ilk kadın müdürü olmaktan gurur duyduğunu, bu durumun da Atatürk ve laiklik sayesinde olduğunu dile getirdi.

Özkurt, derneğin yapacağı her türlü etkinliğe de BRT olarak katkı ve destek koymaya hazır olduklarının altını çizdi.

Bu haber toplam 1158 defa okunmuştur
Atatürkçü Yaşam Derneği, Brtk Müdürü Meryem Özkurt’U Ziyaret Etti Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans