Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Denner-Topçu St. Hilarion Da Zirvede
09 Nisan 2018 Pazartesi Saat 09:28

Denner-Topçu St. Hilarion Da Zirvede

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun Şeker Sigorta katkılarıyla düzenlemiş olduğu, 2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası birinci yarışı; Oğuz Özyalçın Tırmanma Yarışı - 17 aracın katılımıyla gerçekleşti. St. Hilarion

Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu’nun Şeker Sigorta katkılarıyla düzenlemiş olduğu, 2018 Kuzey Kıbrıs Tırmanma Şampiyonası birinci yarışı; Oğuz Özyalçın Tırmanma Yarışı – 17 aracın katılımıyla gerçekleşti.

St. Hilarion Kalesinin eşsiz manzarası  ve  Boğaz ın güzel havası eşliğinde Oldukça kalabalık bir seyirci topluluğu içerisinde gerçekleşen Oğuz Özyalçın Tırmanma Yarışı; Deneme geçişi, İlk Geçiş ve İkinci Geçiş olmak üzere 3 kere geçilerek tamamlandı. Çekişmeli geçen yarışta Deniz Denner – Ömer Topçu saniyenin 10 da 1 i kadar farkla yarışı Doğa Koyuncunun önünde bitirerek yarışı kazandılar. Çocuk Metal in de katkıları ile gerçekleşen yarışta Hasan Reyhan yarışı üçüncü olarak tamamladı. Tankut Yiğithan –Erkut Yiğithanın ve Mehmet Çocuk – Ahmet Akbıçak tamamlayamadığı yarışta Drift için start alan araçlar seyircilere güzel dakikalar yaşattılar. Oğuz Özyalçın Tırmanma Yarışında Sınıf E2’de birinci Deniz Denner-Ömer Topçu, S2’de birinci Sadık Bilgimer – Ömer Akbelen, E1 Hasan Yücebaş, E4 Doğa Koyuncu – İzem Özvurulmuş, E3 Kemal Topçuoğlu-Orçun Yırık, Kadın Co pilotlar da ise İzem Özvurulmuş birinciler olarak bitirdiler.

 

Bu haber toplam 1141 defa okunmuştur
Denner-Topçu St. Hilarion Da Zirvede Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans