Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çangar Motors Ford Attack Yarışı Tamamlandı
09 Nisan 2018 Pazartesi Saat 09:28

Çangar Motors Ford Attack Yarışı Tamamlandı

Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği ve sponsorluğunu Çangar Motors Ford’un üstlendiği Cyprus Offroad Attack 2018 yarışı geçilen yaklaşık 200 kilometrelik zorlu 4 etabın ardından tamamlandı. Ralli Kategorisinde Halim Kahveciler-R

Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği ve sponsorluğunu Çangar Motors Ford’un üstlendiği Cyprus Offroad Attack 2018 yarışı geçilen yaklaşık 200 kilometrelik zorlu 4 etabın ardından tamamlandı. Ralli Kategorisinde Halim Kahveciler-Ramadan Uzun, Raid Kategorisinde Sander Kahveciler-Eser Sulo ikilisi zafere ulaşan ekipler oldu

Kyrenia Offroad Derneği’nin organize ettiği, Çangar Motors’un sponsorluğunu üstlendiği “Çangar Motors Ford Cyprus Offroad Attack 2018” geçtiğimiz gün geçilen zorlu 4 etabın ardından son buldu. Mevlevi’den başlayıp Akdeniz’de son bulan Ranger Etabı, Balapayıs’tan başlayıp Esentepe’de son bulan Focus Etabı, Alagadi’de geçilen Fiesta Etabı ve Esentepe’de geçilen Kuga Etabı’nın ardından yarışmacıları zorlayan toplamı yaklaşık 200 kilometrelik doğada mücadele yarışını; Ralli kategorisinde Nissan Patrol ile yarışan Halim Kahveciler-Ramadan uzun ikilisi, Raid Kategorisinde Land Rover Discovery ile yarışan Sander Kahveciler-Eser Sulo ikilisi ve Macera Kategorisinde ATV ile yarışan Vural Tabak kazandı.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu, Spor Dairesi, Sistem Co., Sermet Benli Sigorta Acenteliği, Capital Radyo ve Telsim’in de desteği ile organize edilen yarışta çeşitli sebeplerle 5 ekip finiş göremezken, Ralli Kategorisi T1 sınıfında Orhun Mevlit-Turgut Barış ikilisi, T3 sınıfında Sun Racing Team’den Halim Kahveciler-Ramadan Uzun ikilisi ve T4 sınıfında Zubi Racing Team’den Niyazi Bedel-Hasan Güney ikilisi zirvede yer alan ekipler oldular.

Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü’nün sportif direktörlüğünü üstlendiği yarışın ödül töreni Lefkoşa’da bulunan Çangar Motors önünde yapıldı. Törende dereceye girenlere ödüllerini; Çangar Motors Ford Direktörü Güneş Seren ve Çangar Motors yetkililerinin yanı sıra, Kyrenia Offroad Derneği Başkanı Hakan Denizalp, Kuzey Kıbrıs Otomobil Kulübü Başkanı Zeki Topcu, Kuzey Kıbrıs Offroad Derneği Başkanı Hakan Kofalı ve Kyrenia Offroad Derneği Yönetim Kurulu üyesi Cem Aytaç verdi.

 

Ralli Kategorisi Dereceler:

 

Raid Kategorisi Dereceler:

 

 

 

 

 

Macera Kategorisi Dereceler:

 

Bu haber toplam 1194 defa okunmuştur
Çangar Motors Ford Attack Yarışı Tamamlandı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans