Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Topaloğlu 18. Kez Anıldı
04 Mart 2018 Pazar Saat 10:16

Topaloğlu 18. Kez Anıldı

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği merhum başkanlarından Attila Topaloğlu 18. ölüm yıl dönümünde dün kabri başında saat 10.30’da düzenlenen törenle anıldı. Ülke futboluna büyük hizmetleri geçen, önce hakemlik ar

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği merhum başkanlarından Attila Topaloğlu 18. ölüm yıl dönümünde dün kabri başında saat 10.30’da düzenlenen törenle anıldı.

Ülke futboluna büyük hizmetleri geçen, önce hakemlik ardından MHK Başkanlığı yapan daha sonra ise Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği başkanlığı ve Genç TV’de hakem kararlarını yorumlayarak bunu hayata geçiren merhum Atilla Topaloğlu’nun 18. ölüm yıl dönümünde dün kabri başında düzenlenen törenle anıldı.

Dün sabah Attila Topaloğlu’nun kabri başında yapılan anma törenine katılan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, Antrenörler Derneği Başkanı Süleyman Göktaş, Hakemler Derneği Başkanı Niyazi Nizam, KTSYD eski Başkanları Mustafa Özsoy ve Ogün Gençkaçmaz ve Millet Vekili Ersin Tatar birer konuşma yaparak Attila Topaloğlu gibi spora büyük hizmetleri geçen bir spor adamının aralarında olmayışının bir kayıp olduğu vurgulanırken, Attila Topaloğlu için bir Kitap hazırlanması yönünde de başta aile ve Hakemler Derneği gerekli çalışmaları başlatacaklarını açıkladılar. Tören Hoca eşliğinde duaların okunması ile son buldu.

 

Bu haber toplam 1141 defa okunmuştur
Topaloğlu 18. Kez Anıldı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans