Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Halkın Partisi Yetkilileri,  Korkuteli Ve Güvercinlik Köylerindeydi
04 Aralık 2017 Pazartesi Saat 09:08

Halkın Partisi Yetkilileri, Korkuteli Ve Güvercinlik Köylerindeydi

Halkın Partisi milletvekili adayları ve gönüllüleri, Gazimağusa’ya bağlı Korkuteli ve Güvercinlik köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti. Ziyaretler sırasında çok sayıda evde engelli bireylerin yaşadıkları sıkıntıları

Halkın Partisi milletvekili adayları ve gönüllüleri, Gazimağusa’ya bağlı Korkuteli ve Güvercinlik köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaretler sırasında çok sayıda evde engelli bireylerin yaşadıkları sıkıntıları vatandaşlardan dinleyen Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, gerek sosyal hizmetler, gerekse engellilere dönük politikalar açısından ülkenin geldiği durumun üzücü olduğunu belirtti.

Özersay, temel hedeflerinden ve önceliklerinden bir tanesinin ülkede sosyal adaleti sağlamak olduğunu belirtti.
Son iki yıldır ziyaret etmedikleri köy, bölge kalmadığını, neredeyse her yerde çok sayıda insanın ve onlara bakmaya çalışan yakınlarının nasıl sıkıntılar çektiklerini bizzat gözlemlediklerini kaydeden Özersay, “Engellilerin ve yakınlarının sesini duyan yok, bugüne değin de pek olmadı maalesef. Doğru düzgün bir veri toplanmadığı ortada. Devletin ülkedeki bu sosyal yaradan tam olarak haberdar dahi olduğu söylenemez” dedi.

Özezrsay, Halkın Partisi olarak bizim temel hedeflerimizden ve önceliklerimizden birisi bu ülkede sosyal adaleti sağlamaktır, sosyal adaleti sağlamak boynumuzun borcudur.”dedi.

Bu haber toplam 1214 defa okunmuştur
Halkın Partisi Yetkilileri, Korkuteli Ve Güvercinlik Köylerindeydi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans