Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çalışma İzni İşlemleri  4 Aralık’Tan İtibaren İnternetten Yapılabilecek
30 Kasım 2017 Perşembe Saat 10:18

Çalışma İzni İşlemleri 4 Aralık’Tan İtibaren İnternetten Yapılabilecek

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 4 Aralık’tan itibaren tüm çalışma izin işlemlerinin Bakanlığın web sitesinden online yapılabileceğini duyurdu. Ön çalışma izni, çalışma izni uzatma ve yatay geçişler, 4 Aralık’tan itiba

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, 4 Aralık’tan itibaren tüm çalışma izin işlemlerinin Bakanlığın web sitesinden online yapılabileceğini duyurdu.

Ön çalışma izni, çalışma izni uzatma ve yatay geçişler, 4 Aralık’tan itibaren, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın www.csgb.gov.ct.tr sitesinden yapılabilecek.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan verilen bilgiye göre, çalışma izni için gerekli başvuru formları işveren veya işveren vekili tarafından web sitesinden indirilecekve başvurununyapılmasıyla sistem SMS mesajı ile doğrulama kodu ve işlem takip referans numarası gönderecek.

İşveren veya işveren vekili, aldığı işlem takip numarasıyla Çalışma Dairesi Bölge Amirliklerine şahsen giderek işlemleri tamamlayabilecek.

Tüm çalışma izin işlemleri için, harçların Kıbrıs Türk Kooperatif Bankası’nın 10-304-0006138109 numaralı “Çalışma İzin Harçları Bedeli Hesabı”na yatırılması gerekiyor.

Bu haber toplam 1192 defa okunmuştur
Çalışma İzni İşlemleri 4 Aralık’Tan İtibaren İnternetten Yapılabilecek Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans