Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hasan Tosunoğlu Adaylıktan Çekildi
28 Kasım 2017 Salı Saat 09:33

Hasan Tosunoğlu Adaylıktan Çekildi

Demokrat Parti’nin Lefkoşa Milletvekili adayı Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Hasan Tosunoğlu adaylıktan çekildi. Demokrat Parti’nin Lefkoşa’dan onuncu sıradaki Milletvekili adayı Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başk

Demokrat Parti’nin Lefkoşa Milletvekili adayı Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Hasan Tosunoğlu adaylıktan çekildi.

Demokrat Parti’nin Lefkoşa’dan onuncu sıradaki Milletvekili adayı Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü Başkanı Hasan Tosunoğlu, adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Tosunoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Milletveklliği adaylığından çekilmesine gerekçe olarak Küçük Kaymaklı Spor Kulübü’nün ağır basmasını gösterdi.

Tosunoğlu açıklamasında “Başkanı olduğum Küçük Kaymaklı Türk Spor Kulübü’nün şampiyonluk iddiası, kulübe daha fazla zaman ayırmam ve her türlü tartışmadan uzak tutmam gerekliliğini getirdi. Bu aşamada, ailem ve yakınlarım ile yapmış olduğum değerlendirmede, Küçük Kaymaklı sevgimiz ağır basmıştır. Her koşulda Sayın Serdar Denktaş ve arkadaşlarıma desteğim sürecek, ancak ben tam zamanlı Küçük Kaymaklı’nın şampiyon olması için çalışacağım. Bu tabloda, Demokrat Parti Lefkoşa Milletvekili adaylığından geri çekildiğim kararını kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 1217 defa okunmuştur
Hasan Tosunoğlu Adaylıktan Çekildi Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans