Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hüseyin Alanlı Da  Seçimlerde Aday Olmadığını Açıkladı
14 Kasım 2017 Salı Saat 09:21

Hüseyin Alanlı Da Seçimlerde Aday Olmadığını Açıkladı

Demokrat Parti İskele Milletvekili, Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı, 7 Ocak’ta yapılacak erken genel seçimlerde aday olmama kararı aldığını açıkladı. Alanlı, bir milletvekili olarak mevcut yapıda hedefledi

Demokrat Parti İskele Milletvekili, Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı Hüseyin Avkıran Alanlı, 7 Ocak’ta yapılacak erken genel seçimlerde aday olmama kararı aldığını açıkladı.

Alanlı, bir milletvekili olarak mevcut yapıda hedeflediğim hizmet anlayışına ulaşamadım”dedi.

Yazılı açıklama yapan Alanlı, Demokrat Parti İskele Milletvekili olarak 2013 Genel Seçimlerinde parlamentoya seçildiğini anımsatarak, hayatının her döneminde halkla iç içe olduğunu, enerjisini idealleri uğruna harcadığını kaydetti.

“Son 2 yıldır partimin önerisi ve parlamenter arkadaşlarımın desteği ile Cumhuriyet Meclisi Başkan Vekili olarak parlamento oturumlarını, tarafsız ve Meclis İçtüzüğü doğrultusunda yönettim. 2 yıllık görevim süresince hiç izin kullanmadım. Parti ayırımı yapmadan kapımı çalan herkese imkanlarım çerçevesinde hizmet vermeye çalıştım”diyen Alanlı, bu süreçte iyi niyet ve özveriyle hizmet etme heyecanı içerisinde olmama rağmen bir milletvekili olarak mevcut yapıda hedeflediğim hizmet anlayışına ulaşamadım.”ifadelerini kullandı.

Alanlı, bu nedenle 2018 erken genel seçimlerinde milletvekili adayı olmama kararı aldığını belirterek “Çeşitli platformlarda halkıma hizmet etmeğe devam edeceğim. Her zaman olduğu gibi yine halkımla iç içe, gönül gönüle, samimi duygularla, yan yana yürüyeceğim”dedi.

Alanlı, milletvekili arkadaşlarına, Meclis personeline, fiilen oy vererek parlamentoya gönderen vatandaşlara, fikirleriyle destek veren tüm arkadaşlarına, faaliyetlerini takip eden tüm basın emekçilerine, dostları ile ailesine de teşekkür etti.

Bu haber toplam 1179 defa okunmuştur
Hüseyin Alanlı Da Seçimlerde Aday Olmadığını Açıkladı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans