Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Özgürgün, Irak-İran Sınırında Meydana Gelen Deprem Dolayısıyla Başsağlığı Mesajı Yayımladı
13 Kasım 2017 Pazartesi Saat 17:50

Özgürgün, Irak-İran Sınırında Meydana Gelen Deprem Dolayısıyla Başsağlığı Mesajı Yayımladı

Başbakan Hüseyin Özgürgün Irak-İran sınırında meydana gelen deprem faciası dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımlayarak duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Başbakan Hüseyin Özgürgün mesajında şunları kaydetti: “Irak-İran s

Başbakan Hüseyin Özgürgün Irak-İran sınırında meydana gelen deprem faciası dolayısıyla bir başsağlığı mesajı yayımlayarak duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Başbakan Hüseyin Özgürgün mesajında şunları kaydetti:

“Irak-İran sınırında meydana gelen deprem faciası sonucu çok sayıda kişinin yaşamını yitirdiği, pek çok kişinin de yaralı ve mahsur kaldığı haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Bu acı haber, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Halkı olarak bizleri derin bir üzüntüye boğmuştur.

Bu doğal facia nedeniyle Irak ve İran Halklarının acısını yürekten paylaşır, yardım ve desteğe hazır olduğumuzu bildirir, bu elim olayda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, başta Irak ve İran Devlet Büyükleri olmak üzere, İran ve Irak halklarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar, mahsur kalanların ise bir an önce kurtarılmasını dilerim.”

Bu haber toplam 165 defa okunmuştur
Özgürgün, Irak-İran Sınırında Meydana Gelen Deprem Dolayısıyla Başsağlığı Mesajı Yayımladı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans