Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İskele’Deki Veteriner Dairesi İçin Yeni Bina İnşa Ediliyor
06 Kasım 2017 Pazartesi Saat 16:31

İskele’Deki Veteriner Dairesi İçin Yeni Bina İnşa Ediliyor

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile İskele Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokole Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu ile İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu imza attı. Protokol; Veteriner D

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı ile İskele Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokole Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Nazım Çavuşoğlu ile İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu imza attı.

Protokol; Veteriner Dairesi ile İskele Belediyesi’nin halka daha iyi hizmet verilmesini sağlamak amacıyla yapılacak işbirliğini içermektedir.

Protokolle, Veteriner Dairesi binası olarak kullanılan taşınmaz mal İskele Belediyesinin kullanımına devredildi. Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığında yer alan imza töreninde konuşan İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu,taşınmaz mal kullanım hakkının İskele Belediyesi’ne verilmiş olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sadıkoğlu, projeleri arasında bulunan Kültür Evi projesinin de bu protokolle birlikte hayat bulacağına işaret etti.

İskele Belediye Başkanı Sadıkoğlu, “Devredilen Veteriner Dairesi binası en kısa sürede tadilat edilerek, Kültür Evine dönüşmesiyle Kıbrıs’ın ve İskele’nin tarihine ışık tutacaktır” dedi.

Bakan Çavuşoğlu da törende yaptığı konuşmada, yerel yönetimlerin halka daha iyi hizmet verebilmesi, kurumsal yapıya ulaşabilmesi ve çevreci bir anlayışla beldelerine hizmet edebilmesi noktasında bakanlığın her türlü sorumluluktan kaçmayarak katkı ortaya koyduğunu ifade etti.

Çavuşoğlu, İskele’deki Veteriner Binasını da yeniden inşa ederek, çalışanların daha iyi çalışma ortamlarında, huzurlu olmalarını hedeflediklerini söyledi.

“Kendi çalışanlarımız açısından da daha iyi çalışma standartlarına ulaşmak için İskele’de Veteriner Dairesi yapımı için projesini tamamladık ve bloke aşamasındadır. Ancak bloke ve inşaat süresinin tamamlanacağı güne kadar çalışanların çalışma koşullarını iyileştirmek adına başka bir yere onları taşımak için belediye ile işbirliğine gittik. Bu süreci hem çalışanlarımız hem de beledi hizmetler açısından daha güzel bir ortama taşımayı hedefledik”dedi.

Bu haber toplam 1175 defa okunmuştur
İskele’Deki Veteriner Dairesi İçin Yeni Bina İnşa Ediliyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans