Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hayvan Üreticileri Ve Yetiştiricileri Mesarya’Da Toplanıyor
12 Eylül 2017 Salı Saat 11:48

Hayvan Üreticileri Ve Yetiştiricileri Mesarya’Da Toplanıyor

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Veteriner Dairesi Müdürlüğü, hayvan üreticileri ve yetiştiricileri ile bir araya geldiği “Bölgesel Sohbet ve Bilgilendirme Toplantıları”na, Dilekkaya’dan devam ediyor. Hayvan sağlığ

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Veteriner Dairesi Müdürlüğü, hayvan üreticileri ve yetiştiricileri ile bir araya geldiği “Bölgesel Sohbet ve Bilgilendirme Toplantıları”na, Dilekkaya’dan devam ediyor.

Hayvan sağlığı, gıda güvenliği ve halk sağlığı temini hedefiyle başlatılan ve Avrupa Birliği’nin maddi ve teknik desteğiyle hayata geçirilen “Hayvan Hastalıklarıyla Mücadele” projesinde geçtiğimiz aylarda Erdemli, Güzelyurt ve Değirmenlik’te de sohbet toplantıları yapılmıştı.

Veteriner Dairesi yetkilileri, AB Proje uzmanları ile hayvan üreticileri ve yetiştiricilerinin bir araya gelerek proje dahilindeki gelişmelerle AB destek ve katkıları ile ilgili güncel bilgileri paylaştığı; sürece dair karşılıklı fikir alışverişinde bulunduğu toplantı, Dilekkaya Baltaş restoranda 14 Eylül Perşembe günü saat 11.30’da başlayacak.

Toplantıya tüm hayvan üreticileri ve yetiştiricileri katılabilecek.

Bu haber toplam 1305 defa okunmuştur
Hayvan Üreticileri Ve Yetiştiricileri Mesarya’Da Toplanıyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans