Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Güzelyurt Belediyesi Mobil Paletli Kırıcıyla Çalışmalarını Sürdürüyor
18 Nisan 2017 Salı Saat 08:41

Güzelyurt Belediyesi Mobil Paletli Kırıcıyla Çalışmalarını Sürdürüyor

Avrupa Birliği hibe programı kapsamında Güzelyurt Belediyesi işletmesine verilen kırıcı (mobil paletli kırıcı) ile bölgedeki inşaat atıklarının ortadan kaldırılması yönündeki çalışmalar sürüyor.

Lefkoşa, 17 Nisan 17 : Avrupa Birliği hibe programı kapsamında Güzelyurt Belediyesi işletmesine verilen kırıcı ile bölgedeki inşaat atıklarının ortadan kaldırılması yönündeki çalışmalar sürüyor.

Güzelyurt Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre, inşaat atıkları ve molozları boyutlandırarak stabilize malzemeye dönüştürülebilmesi amacı ile Avrupa Birliği tarafından hibe edilen araç, yoğun bir çalışma temposu ile bölgeye hizmet veriyor. 

Güzelyurt Belediyesi tarafından trafiğe kapalı bir bölgede toplanan moloz atıklarından mobil paletli kırıcı sayesinde elde edilen malzeme altyapı malzemesine dönüştürülüyor. 

İnşaat malzemelerinin atılması için vatandaşların talepte bulunması çağrısında bulunan Güzelyurt Belediyesi, mobil paletli kırıcı sayesinde kırılan molozlardan öğütülmüş olarak çıkan malzemenin narenciye bahçe yollarının stabilize malzemesi olarak kullanıldığını belirtti. 

Bu haber toplam 1178 defa okunmuştur
Güzelyurt Belediyesi Mobil Paletli Kırıcıyla Çalışmalarını Sürdürüyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans