Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Erdoğan: "türkiye'ye İhanet Eden Taş Kesilir Taş, Türk Milletine İhanet Eden Taş Kesilir Taş. 16 Nisan'da Bu Halkın Ahını Alanlar Taş Kesilecekler Ve Sandığa Gömüleceklerdir, Hiç Endişeniz Olmasın"
16 Nisan 2017 Pazar Saat 11:37

Erdoğan: "türkiye'ye İhanet Eden Taş Kesilir Taş, Türk Milletine İhanet Eden Taş Kesilir Taş. 16 Nisan'da Bu Halkın Ahını Alanlar Taş Kesilecekler Ve Sandığa Gömüleceklerdir, Hiç Endişeniz Olmasın"

TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'ye ihanet eden taş kesilir taş, Türk milletine ihanet eden taş kesilir taş. 16 Nisan'da bu halkın ahını alanlar taş kesilecekler ve sandığa gömüleceklerdir, hiç endişeniz olmas

"FIRAT KALKANI HAREKATI, KURTULUŞ SAVAŞIMIZINDAN BERİ, KIBRIS'TAN SONRA İKİNCİ DEFA, HAKKIMIZI, HUKUKUMUZU KENDİ GÜCÜMÜZLE VE ASKERİMİZLE ARADIĞIMIZ BİR OPERASYONDUR"

Ordu, 13 Nisan 17 : TC Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'ye ihanet eden taş kesilir taş, Türk milletine ihanet eden taş kesilir taş. 16 Nisan'da bu halkın ahını alanlar taş kesilecekler ve sandığa gömüleceklerdir, hiç endişeniz olmasın." dedi.

Erdoğan, "Evet Platformu" tarafından Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen "Ordu Buluşması"nda yaptığı konuşmada, "Sadece terör örgütleriyle değil son yıllarda ekonomide de içeriden ve dışarıdan ayağımıza pek çok çelme takıldı." dedi.

Türkiye'ye yönelik terör kuşatmasının merkezi haline gelen Suriye'de önemli bir operasyon başlattıklarını anımsatan Erdoğan, şöyle devam etti:
"Fırat Kalkanı Harekatı, Kurtuluş Savaşımızından beri, Kıbrıs'tan sonra ikinci defa, hakkımızı, hukukumuzu kendi gücümüzle ve askerimizle aradığımız bir operasyondur. Artık sahada olan Türkiye, masaya çok daha güçlü şekilde oturma imkanına sahiptir. Hani hep sorup duruyorlar ya anamuhalefetin başındaki de soruyor, önce 'Niye gitmediniz, gidin.' diyor, daha sonra 'Orada ne işiniz vardı?' diyor. Akşam başka sabah başka, bir yalan makinesi. 16 Nisan'dan sonra Türkiye, terör örgütlerine ve onları kullanan güçlere karşı çok daha kararlı bir şekilde karşı çıkabilecek."

Bu haber toplam 1129 defa okunmuştur
Erdoğan: "türkiye'ye İhanet Eden Taş Kesilir Taş, Türk Milletine İhanet Eden Taş Kesilir Taş. 16 Nisan'da Bu Halkın Ahını Alanlar Taş Kesilecekler Ve Sandığa Gömüleceklerdir, Hiç Endişeniz Olmasın" Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans