Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gaü’De Yapay Zeka Sempozyumu
02 Kasım 2016 Çarşamba Saat 12:34

Gaü’De Yapay Zeka Sempozyumu

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ)  Mühendislik Fakültesi tarafından 4’üncüsü bu yıl düzenlenen “Uluslararası Mühendislik, Yapay Zeka ve Uygulamaları Sempozyumu” bugün başladı. 3 gün sürecek sempozyumun açılışında konuşan GA

Girne Amerikan Üniversitesi  Mühendislik Fakültesi tarafından 4’üncüsü bu yıl düzenlenen “Uluslararası Mühendislik, Yapay Zeka ve Uygulamaları Sempozyumu” bugün başladı.

3 gün sürecek sempozyumun açılışında konuşan GAÜ Rektörü Prof. Dr. Kutsal Öztürk, sempozyumda, konuyla ilgili en yeni gelişmelerin uluslararası bilim insanlarının katılımıyla ele alınacağını anlattı.

Girne Amerikan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Öğretim Görevlisi ve  Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Ali Zeki de, günümüzde teknolojide yaşanan gelişmelerle birlikte mühendislik yapay zeka ve uygulamaları konusunun daha da önem kazandığına vurgu yaparak,sempozyumda bu başlıklarda yaşanan en yeni gelişmelerin ele alınacağını söyledi.

Uluslararası akademik çevrelerde konu ile ilgili 200’ün üzerinde bilim insanının katılacağı sempozyumda, yapay zeka, mühendislik ve uygulamaları konu başlıklarında, sunum ve bildiriler yer alacak.

Bu haber toplam 1461 defa okunmuştur
Gaü’De Yapay Zeka Sempozyumu Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans