Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Lefkoşa Maratonu’Na Destek Yağıyor
18 Ekim 2016 Salı Saat 10:18

Lefkoşa Maratonu’Na Destek Yağıyor

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Lefkoşa Maratonu” bu yıl 23 Ekim Pazar günü gerçekleşiyor, “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Lösemili Çocuklar Gülüyor” sloganıyla başlatılan sosyal sorumluluk

Lefkoşa Türk Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Lefkoşa Maratonu” bu yıl 23 Ekim Pazar günü gerçekleşiyor, “Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor Lösemili Çocuklar Gülüyor” sloganıyla başlatılan sosyal sorumluluk etkinliğine, spor alanında örgütlü iki dernekten de katılım sağlandı.

KTSYD’den güçlü destek

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği, Başkan Bülent Kılıçoğlu’nun da katılımı ile dün sabah saatlerinde maratona kayıt yaptırdı. Yönetim kurulu üyeleri, çeşitli gazetelerin spor şefleri ve üyelerin bir kısmının katılımı ile yapılan kayıtla ilgili konuşan KTSYD Başkanı Bülent Kılıçoğlu, dernek olarak kendilerin de en büyük misyonlarından birisi olan sosyal sorumluluk konusunda farklı etkinliklere güçlü destekler vermekten memnun olduklarını söyledi.

Antrenörler de maratonda olacak

Kıbrıs Türk Futbol Antrenörler Derneği de Lefkoşa Turkcell’le Koşuyor maratonunda yer almak adına dün kayıt yaptıran bir diğer kurum oldu. Başkan Süleyman Göktaş, yönetim kurulundan kişiler ve üyelerin katılımı ile yapılan kayıtlara LTB Asbaşkanı Akın Aktunç da katıldı ve duyarlılık için antrenörlere teşekkür etti.

Bu haber toplam 1593 defa okunmuştur
Lefkoşa Maratonu’Na Destek Yağıyor Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans