Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Gaü 7. Kktc Eğitim Çalıştayı” Yapıldı
11 Mart 2016 Cuma Saat 16:16

“Gaü 7. Kktc Eğitim Çalıştayı” Yapıldı

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “KKTC Eğitim Çalıştayı’nın” bu yıl 7’ncisi gerçekleştirildi.

Lefkoşa, 11 Mart 16 : Girne Amerikan Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen “KKTC Eğitim Çalıştayı’nın” bu yıl 7’ncisi gerçekleştirildi.

GAÜ’den yapılan açıklamaya göre Millenium Senato Kongre Merkezi’nde gerçekleşen çalıştayla, “KKTC eğitim sisteminin gelişimi yanında, üniversite ve meslek seçimlerinde yapılan hataların ortadan kaldırılarak lise öğrencileri için daha iyi gelecek sağlamak” hedefleniyor. Çalıştaya, lise yöneticileri, rehber öğretmenler ve branş öğretmenleri katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren, GAÜ Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. Sualp Davut ve GAÜ Yönetim Kurulu Üyesi ve Rektör Yardımcısı Doç.Dr. Hossein Sadri, üniversite ile ilgili bilgi verdi.

Çalıştay bünyesinde düzenlenen eğitim seminerine konuşmacı olarak katılan Ankara Üniversitesi PDR Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Binnur Yeşilyaprak da, kariyerin erken başlayan ve hiç bitmeyen bir yolculuk olduğunu belirtti.

  

Bu haber toplam 1804 defa okunmuştur
“Gaü 7. Kktc Eğitim Çalıştayı” Yapıldı Haberi

YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamış.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
KIBRIS GÜNDEMİ
kamagra jel kamagra
Tüm Hakları Saklıdır © 2008 - 2015 | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Mail : | Yazılım: Doğru Ajans